دفتر فرودگاه : 021-51005252 | دفتر مرکزی تهران : 021-88851005 شنبه تا چهارشنبه __ 8 الی 17:30

حمل بار به فنلاند

فنلاند کشوری است که در شمال قاره ی اروپا قرار دارد. جمعیت این کشور حدود ۵/۴ میلیون نفر می‌باشد. هم‌چنین پایتخت کشور فنلاند شهر زیبای هلسینکی است و جمعیت این شهر حدود یک میلیون نفر است و از کلان شهرهای فنلاند به شمار می‌رود. افراد زیادی از ایران  برای گردشگری یا اقامت به آن کوچ می کنند.همچنین قلعه های صنعتی نیز دارد و همین امر باعث شد تا مبادلات صنعتی و تجاری بین آن و ایران  زیاد باشد. محصولات زیادی از شرکت های ایرانی توسط شرکت های فنلاندی خریداری می شوند. برای ارسال اینگونه از بار ها معمولا از راه های هوایی استفاده می کنند. زیرا در این صورت بار سریعتر ارسال می شود. واحد پول فنلاند یورو است و از زیان‌های رسمی کشور فنلاند می‌توان به زبان فنلاندی و زبان سوئدی اشاره نمود. این کشور یکی از کشورهای تاریخی اروپا می‌باشد و دارای جاذبه‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی و دیدنی بی‌شماری است. سالانه گردشگران و مسافران بسیاری برای بازدید از این جاذبه‌ها به کشور فنلاند سفر می‌کنند.

حمل بار هوایی به فنلاند

هلسینکی بزرگترین شهر فنلاند می باشد با توجه به اینکه دارای فرودگاه بین المللی است صنعت حمل و نقل هوایی در کشور فنلاند بخاطر وجود این فرودگاه می باشد. شهر هلسینکی جز کشور های پیشرفته اروپایی می باشد و این ویژگی ها باعث گردیده سالانه تاجران و افرادی به قصد تحصیل ایران را به مقصد هلسینکی فنلاند ترک کنند.  بهتر است بگوییم بهترین و مطمعن ترین راه برای حمل بار به فنلاند از طریق هوایی است زیرا مسافت این کشور با ایران زیاد است و حمل بار با کشتی ممکن است ماه‌ها طول بکشد.

فرودگاه بین المللی برای حمل بار به فنلاند

فرودگاه هلسینکی یکی از معروف‌ترین و مهم‌ترین فرودگاه‌های این منطقه به شمار می‌رود. فرودگاه بین‌المللی هلسینکی دارای امکانات و خدمات بسیار بالایی می‌باشد. از خدمات و امکانات این فرودگاه می‌توان به مرکز فوریت‌های پزشکی، دستگاه بسته‌بندی چمدان و شعبه خدمات بانکی اشاره نمود. این فرودگاه هم‌چنین دارای پارکینگ اختصاصی می‌باشد و بر اساس ساعاتی که خودروی شما در آنجا پارک باشد، هزینه‌ی معینی را از شما اخذ می‌کنند و هرساله این فرودگاه مسافران و گردشگران بی‌شماری را در دل خود مشاهده می‌نماید. این امر به این دلیل است که مسافران بسیاری خواهان سفر به فنلاند می‌باشند. این فرودگاه حدوداً به ۸۰ مقصد مختلف در قاره اروپا و به ۲۰ شهر در قاره آسیا و خاورمیانه پروازهای پی در پی دارد. این فرودگاه در ۲۰ کیلومتری شهر هلسینکی قرار دارد و هم‌چنین سعی دارد بر تعداد باندهای خود بیفزاید و ظرفیت خود را بالا ببرد.

شرایط و مراحل ارسال بار به فنلاند

ارسال بار به کشور فنلاند با شرایط خاصی امکان پذیر است و هر فردی که میخواهد این کار را انجام دهد. باید مراحل زیادی را پشت سر بگذارد که ما در اینجا بعضی از این شرایط و مراحل را برای شما بیان کرده ایم.
شرایط ارسال بار به فنلاند
●    یکی از مهم ترین شرایط ارسال بار به فنلاند از طریق راه های هوایی این است که شما از خدمات فریت بار استفاده کنید. زیرا در صورتی که از این خدمات استفاده نکنید شما تنها می توانید تعداد بار محدودی توسط مسافران زیادی به این کشور ارسال کنید که اصلا امکان پذیر نمی باشد برای تجارت های بزرگ.
●    همچنین یکی دیگر از شرایط ارسال بار به این کشور این است که حتما باید بار شما وزن شود سپس اقدام به انجام تشریفات گمرکی بکنید.
●    همچنین باید اصل پاسپورت دو طرف یعنی فرستنده و گیرنده را داشته باشید.
●    وجود اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده نیز لازم است.
●    حتما باید آدرس دقیق فرستنده و گیرنده موجود باشد. همچنین شماره تلفن دو طرف  و لیست محصولات ارسال شده نیز ضروری است.
●    فاکتور فروش محصولات به کشور فنلاند یکی دیگر از مدارکی است که برای ارسال بار به این کشور الزامی است.
●    همچنین اگر به دنبال انجام این کار هستید باید حتما کارت بازرگانی بگیرید.

 

هزینه ارسال بار هوایی به فنلاند

هزینه ارسال بار هوایی به فنلاند کاملا متغیر است و نمی توان یک قیمت واحد برای آن در نظر گرفت. زیرا موارد زیادی بر هزینه ارسال بار به این کشور تاثیر می‌گذارند. من ما در اینجا بعضی از این موارد را برای شما معرفی کرده ایم.
●    نوع بار: هر محصولی برای ارسال به کشور فنلاند دارای قیمت خاص خود می باشد. برای مثال قیمت صادرات پسته با قیمت ارسال فرش کاملا متفاوت است.
●    شهر مقصد: ارسال بار به هر یک از شهر های فنلاند دارای قیمت متفاوتی است. چون فاصله بین این شهر ها بر کاهش و افزایش هزینه تاثیر می گذارد.
●    هزینه مربوط به بسته بندی: با توجه به نوع شرکتی که برای بسته بندی محصولات خود انتخاب می کنید قیمت ارسال بار متغیر است. چون شرکت ها قیمت های متفاوتی برای انجام این کار در نظر می گیرند.
●    هزینه گرفتن مجوز: برای گرفتن مجوز ها نیاز است هزینه زیادی پرداخت کنید که گاهی این هزینه ها متغیر می باشند‌. همین امر نیز می تواند بر روی قیمت ارسال بار به فنلاند تاثیر بگذارد.
●    وزن بار: وزن بار تاثیر مستقیمی بر روی قیمت ارسال دارد. همچنین بهتر است بدانید هر چقدر وزن بار بیشتر باشد هزینه فریت بار کمتر خواهد بود.

ارسال بار از ایران به فنلاند

معمولا اکثر شرکت های هواپیمایی دارای محدودیت های در میزان و وزن بار می‌باشد. اگر بار شما بیشتر از حد تعیین شده است شما می‌توانید به دو روش بار را با خود به فنلاند ارسال کنید. در روش اول بابت بار اضافی باید جریمه ای نقدی پرداخت کنید. اما بهترین و بصرفه ترین روش برای حمل بار فنلاند این است که شما بار خود را از طریق یک شرکت حمل و نقل بین المللیارسال کنید زیرا این شرکت تمام امکانات و تجهیزات لازم برای بسته بندی بار شما را دارد و می‌تواند در کمترین زمان و امنیت بالا بار شما را ارسال کند. نکته حائز اهمیت در بردن مواد غذایی با توجه به قوانین فنلاند بهتر است از بردن هر نوع مواد غذایی خودداری کرده و اگر تمایل به این کار دارید از گذاشتن مواد غذایی در بین بار خودداری نمایید. بهتر است مواد غذایی را در بسته های جداگانه بسته بندی کرده و با خود ببرید.

 

حمل بار به فنلاند

مراحل ارسال بار از ایران به فنلاند

●    اولین کاری که هنگام ارسال بار به فنلاند باید انجام شود بسته بندی مناسب و دقیق محصولات می باشد. بهتر است برای بهتر انجام شدن این کار بسته بندی محصولات را به شرکت های معتبر بسپارید‌. زیرا کوچکترین اشتباهی اگر در بسته بندی محصولات شما وجود داشته باشد باعث ضرر های مالی زیادی به شما می شود.
●    بعد از مرحله بسته بندی نوبت مرحله قیمت گذاری است. قیمت گذاری ارسال بار شما به صورت هوایی توسط کارشناسان انجام می شود.
●    اگر قصد ارسال بار به کشور فنلاند را دارید باید بعد از انجام مراحل بالا اقدام به گرفتن مجوز های لازم از تشریفات گمرک کنید. گرفتن این مجوز ها بدون حضور مشتری انجام می شود. اما یک نکته مهم که باید در رابطه با این مرحله بدانید این است که شما باید حتما از یک شرکت بسیار معتبر برای ارسال بار به فنلاند کمک بگیرد. چون ممکن است شما به خاطر عدم آگاهی هنگام گرفتن مجوز ها اشتباه عمل کنید. که همین امر باعث ضرر های مالی هنگفتی به شما خواهد شد.
●    بعد از این که شما موفق به دریافت مجوز های گمرک شوید. باید محصولاتی را که قصد ارسال آن ها به فنلاند. ل دارید پالت بندی کنید. تا در طول مسیر از آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری شود. زیرا اگر کوچکترین ضربه آب به بار وارد شود امکان خراب شدن و برگشت آن وجود دارد.
●    آخرین مرحله  ارسال بار به فنلاند اخذ بارنامه است. اگر ارسال بار خود را به یک شرکت بین المللی حمل و نقل سپرده اید وظیفه این شرکت می باشد که بار نامه را برای ارسال بار شما تهیه کند و آن را به همراه مجوز های لازم در اختیار مشتری قرار دهد. همچنین بهتر است بدانید که قوانین ارسال بار به فنلاند پیرو قوانین فریت بار این کشور می باشد و تمام فرودگاه های فنلاند قوانین یکسان و مشابهی دارند.  

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی ‌های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال ‌ها به...

حمل بار به فیلیپین

حمل بار به فیلیپین

یکی از روشهای بسیار مناسب برای حمل بار ب فیلیپین حمل و نقل هوایی است....

حمل بار به چک

حمل بار به چک

دلیل زیبایی این کشور هرساله افراد زیادی قصد مسافرت یا مهاجرت به این...

حمل بار به کره جنوبی

حمل بار به کره جنوبی

در بسیاری از موارد برای سفر به کشورهای مختلف باید از هواپیما برای...