دفتر فرودگاه : 021-51005252 | دفتر مرکزی تهران : 021-88851005 شنبه تا چهارشنبه __ 8 الی 17:30

حمل بار به سوئد

سوئد در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است. سوئد از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه است پایتخت و بزرگترین شهر این کشور استکهلم است. جمعیت سوئد بیش از 10 میلیون نفر است. که تقریبا 7.9 میلیون نفر آن را سوئدیها تشکیل می‌دهند. این کشور با تعداد ۱۰ نفر در هر کیلومتر مربع تراکم جمعیت پایینی دارد و بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از 85 ٪مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند. سوئد هشتمین سرانه تولید ناخالص داخلی را در جهان دارا می‌باشد و جایگاه خوبی در جنبه های مختلف ملی مانند کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت، آموزش، اختلاف طبقاتی، رفاه و توسعه انسانی دارد. استکهلم مهمترین شهر کشور سوئد می‌باشد. از نظر مهاجر پذیری نیز یکی از مهاجر پذیرترین شهرهای اروپا است و رشد بالایی نیز دارد. ایرانیان مقیم سوئد نیز بیشتر در این شهر اقامت دارند از این رو یکی از مهمترین مسائل برای مسافران ایرانی مقیم سوئد نحوه‌ی حمل بار به سوئد و به خصوص شهر استکهلم می‌باشد.

حمل بار به سوئد

نکات مهم برای حمل بار به سوئد

برای حمل بار به سوئد مهمترین نکته این هست که بار خودتون را به چه نحوه‌ی بسته بندی و جمع و جور کنیم. به نکاتی که در ادامه برای شما بیان می کنیم به دقت توجه داشته باشید تا بتونید ضمانت بار خودتون رو تضمین کنید. برای این کار بهترین کار این هست که از کارتن های چند لایه استفاده نمایید. در مورد بسته بندی به این نکات باید توجه داشت از زمانی که بارتون رو در وانت قرار می‌دهید تا زمانی که کارهای بسته بندی های شما چندین بار دست به دست می‌شوند، پس باید نهایت‌، مربوط به فرودگاه امام خمینی را انجام می‌دهید.

حمل بار به سوئد

نحوه حمل بار به سوئد

هنگامیکه مشتری این بار را که ماهیت غیر تجاری دارد را به صورت هوایی ارسال می کند به آن فریت بار میگویند معموال بارهای فریت شده 4 روز پس از ارسال به مقصد خود میرسند البته این را هم باید در نظر داشت کشور مقصد و همینطور تفاوت ایرالین حمل کننده بار ممکن است این مدت زمان را دچار تغییرات کند. نکاتی که برای فریت بار به سوئد باید مد نظر داشته باشید. مسافران محترم باید در نظر داشته باشند برای حمل بار به سوئد باید حداقل ۱ هفته قبل با یکی از شرکت های حمل و نقل برای بازدید و بسته بندی لوازم تماس حاصل فرمایند تا بار شما به موقع در کشور مقصد به دست شما برسد فاکتور های زیادی برای انتخاب روش ارسال بار باید مد نظر قرار داد. بار هایی بیشتر توسط فریت بار به سوئد ارسال می‌شود که یکی از شرایط زیر را دار باشد:
• سرعت ارسال بار برای مسافر مهم باشد
• بار خرده ریز باشد و فضای زیادی را اشغال نکند
• مسیر هوایی از مسیر های دیگر برای کشور مقصد امن تر و قابل دسترس تر باشد

حمل بار به سوئد

 

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی ‌های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال ‌ها به...

حمل بار به فیلیپین

حمل بار به فیلیپین

یکی از روشهای بسیار مناسب برای حمل بار ب فیلیپین حمل و نقل هوایی است....

حمل بار به چک

حمل بار به چک

دلیل زیبایی این کشور هرساله افراد زیادی قصد مسافرت یا مهاجرت به این...

حمل بار به کره جنوبی

حمل بار به کره جنوبی

در بسیاری از موارد برای سفر به کشورهای مختلف باید از هواپیما برای...