دفتر فرودگاه : 021-51005252 | دفتر مرکزی تهران : 021-88851005 شنبه تا چهارشنبه __ 8 الی 17:30

حمل بار به کانادا

کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای بین المللی شناخته شده است که علاوه بر شرایط آب و هوایی مناسب، امکانات تحصیل و شغل را برای افراد فراهم می‌کند. کانادا کشوری است که مقصد و انتخاب نهایی افراد تحصیل کرده می‌باشد. دانشگاه‌های با رتبه بالا، موقعیت‌های شغلی‌، امکان تجارت و بسیاری موارد دیگر از انگیزه‌های اصلی‌ این مهاجران می‌باشد. حمل بار به کانادا که در اصطلاح فریت بارهوایی نامید می‌شود از رایج‌ترین اقدامات مسافرین برای ارسال مرسوله‌های خود به کانادا می‌باشد.

حمل بار از ایران به کانادا

حمل بار از ایران به کانادا با قواعد و مشخصات مختلفی انجام می‌شود که هنگام ارسال بار به کانادا باید به این نکات توجه کنید. اولین نکته هنگام حمل بار از ایران به کانادا، انتخاب نحوه ارسال است که به دو صورت هوایی و دریایی انجام می‌شود بنابراین بعد از انتخاب نحوه ارسال شما باید به نحوه دسته بندی بار اقدام کنید که در حمل بار هوایی، بار بصورت پالت‌های چوبی و فلزی بسته بندی می‌شود که بسته بندی بار بایستی مطابق با قوانین بین المللی حمل بار باشد. در مرحله آخر لیستی از شماره گذاری‌ها برای حمل بار تهیه می‌شود که شما با استفاده از آن می‌توانید اقدام به پیگیری مرسوله خود کنید.

 

حمل وسایل منزل به کانادا

حمل وسایل منزل به کانادا یکی از اقدااتی است که مهاجرین که قصد ادامه زندگی در این کشور را دارند، قبل یا بعد از مهاجرت انجام می‌دهند. در این مرحله وسایل منزل شما توسط کارشناس بررسی می‌شود و طبق درج بندی هرکدام در جایگاه خود دسته بندی می‌شود و هنگامی که بررسی انجام شد قیمت حمل وسایل به کانادا مشخص می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که هیچ هزینه پنهان، پوشیده و یا غیرقابل پیش بینی در صورت رعایت اصول بسته بندی و مراحل قانونی نبایستی به شما تحمیل گردد.

ارسال بار به کانادا

یکی‌ از مراحل مهم برای حمل و جابجایی‌ هر نوع باری بسته بندی مناسب طبق نیازها و استانداردهای حمل‌و نقل می‌باشد. بسته بندی استاندارد مانع از آسیب دیدگی هر نوع باری هنگام حمل و نقل‌ به کانادا می‌شود. جدا از آسیب دیدگی، بسته‌بندی غیر استاندارد امکان پذیرش در گمرک و بنادر کشور را پیدا نخواهد کرد و توسط کارکنان گمرک مرجوع میشود. شرکت حمل و نقل اطلس کارگو این توانایی دارد که هر نوع بسته بندی استاندارد و مناسب با درخواست مراجعه کننده را به صورت فریت بار و ارسال دریایی بار به کانادا فراهم کند.

حمل بار به کانادا

هزینه ارسال بار به کانادا

همانطور که می‌دانید کانادا کشوری است که هم از راه هوایی و هم دریایی می‌تواند با کشورهای دیگر رفت و آمد داشته باشد به همین دلیل تعیین کردن هزینه بستگی به انتخاب شما برای ارسال با به کانادا دارد. ما در ادامه به شما هزینه ارسال بار را هم از راه زمینی و هوایی اعلام می‌کنیم.

• هزینه ارسال بار هوایی به کانادا

مسافران ومهاجران محترم باید به این نکته دقت داشته باشند که هنگامی که باری از ایران به یکی از شهرهای کانادا ارسال می‌شود مسلما مدارکی از قبیل لیست بسته بندی یا Packing list و بارنامه را به مهاجر یا ارسال کننده بار تقدیم می‌نمایند. هنگامی که به عنوان مثال به کشور کانادا می‌رسد،تا ۴۸ ساعت این بار به صورت رایگان وبدون پرداخت هیچ گونه پولی در انبار فرودگاه نگهداری می‌شود وبعد از گذشت ۴۸ ساعت در صورتی که صاحب بار برای دریافت بار خود به گمرک مراجعه نکند بر پایه حجم و وزن بار ارسال شده از صاحب بار هزینه‌ی انبار داری دریافت خواهد شد.

• هزینه ارسال بار دریایی به کانادا

حمل بار دریایی به کانادا براساس قوانین بین المللی انجام می‌شود و بر اساس آن اقدامات لازم انجام می‌شود. برای بسیاری از افرادی که قصد حمل بار تجاری به کانادا و یا حمل اثاثیه منزل به کانادا را دارند این سوال مطرح می‌شود که ارزان‌ترین روش ارسال بار به چه صورت می‌باشد. بر خلاف تصور، بسیاری از بارهایی که از ایران توسط کشتی به نقاط دیگر دنیا ارسال می‌شود فقط به صورت یک کانتینر کامل (۲۰ فوت یا ۴۰ فوت) ارسال می‌گردد.

حمل بار بین المللی به کانادا

 یکی از قوانین مهم حمل بار بین المللی به کانادا بدین صورت می‌باشد که مسافران بعد از ورود اول به کانادا (تاکید : ورود اول به کانادا) اسباب و اثاثیه ای را که می‌خواهند از ایران فریت بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می‌کنند.با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار می‌باشد‌. مهاجران تا چهار سال می‌توانند این اسباب و اثاثیه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت بار(حمل بار) کنند .

شرکت حمل و نقل بین المللی   اطلس کارگوا با بیش از بیست سال تجربه و با بهره گیری از کادر مجرب و حرفه ای خود در صنعت حمل و نقل بین المللی قادر است کلیه خدمات مربوط به حمل هوایی بار، زمینی و دریایی را مطابق با نیاز مشتریان ارائه نماید. برای دریافت هرگونه مشاوره و یا درخواست خدمات با اطلس کارگو تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان با تجربه مشاوره بگیرید.

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی ‌های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال ‌ها به...

حمل بار به فیلیپین

حمل بار به فیلیپین

یکی از روشهای بسیار مناسب برای حمل بار ب فیلیپین حمل و نقل هوایی است....

حمل بار به چک

حمل بار به چک

دلیل زیبایی این کشور هرساله افراد زیادی قصد مسافرت یا مهاجرت به این...

حمل بار به کره جنوبی

حمل بار به کره جنوبی

در بسیاری از موارد برای سفر به کشورهای مختلف باید از هواپیما برای...