دفتر فرودگاه : 021-51005252 | دفتر مرکزی تهران : 021-88851005 شنبه تا چهارشنبه __ 8 الی 17:30
404 ERROR

احتمالا صفحه مورد نظر حذف شده و یا لینک آن تغییر یافته است

لطفا از منوی راهبری سایت، صفحات دیگر را مشاهده کنید

بلاگ ها

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی ‌های ردیابی در بهبود پیگیری...

حمل بار به فیلیپین

یکی از روشهای بسیار مناسب برای حمل بار ب فیلیپین حمل و...

حمل بار به چک

دلیل زیبایی این کشور هرساله افراد زیادی قصد مسافرت یا...
پربازدیدترین ها

حمل بار به ژاپن

مدت زمان مطالعه این مقاله : دقیقه

قبل از اینکه عملیات فریت بار به ژاپن را برای شما توضیح دهیم باید بگوییم که فریت بار  چه معنی دارد و برای چه نوع سفرهایی باید از این خدمات استفاده کرد. عبارت فریت بار دائما در حال تکرار میباشد، در حالیکه بسیاری از مردم میپرسند ” فریت بار چیست ” در دنیای امروزی حمل و نقل، کلمه فریت بار به حمل و نقل کلا به صورت های مختلف گفته می شود، حمل و نقل های درون شهری، بیرون شهری و یا بین المللی اما در ایران و به صورت عامیانه فریت بار به حمل خرده بار مسافری و یا تجاری به وسیله هواپیما گفته می شود

حمل بار به ژاپن

کشور ژاپن به صورت مجموعه‌اي از جزاير در جهت شمال شرقي ـ جنوب غربي بين ۳۵ تا ۴۵ درجه عرض شمالي گسترده شده و به شکل يک کمان در ميان اقيانوس کبير و درياي ژاپن محصور مانده‌است. ژاپن کشوري است که از کنار هم قرار گرفتن چندين جزيره به وجود آمده و کاملاً محصور شده در آب است. مجمع‌الجزاير ژاپن، کشوري در اقيانوس آرام در آسياي شرقي قرار دارد، و از چيزي بيش از ۶۸۰۰ جزيره تشکيل شده‌است. بيشتر اين جزاير بسيار کوچکند و تنها ۳۴۰ جزيره بيش از يک کيلومتر مربع وسعت دارند. %۹۸ مساحت ژاپن از چهار جزيره به نام‌هاي هوکايدو، هونشو، شيکوکو و کيوشو تشکيل شده‌است. يوکوهاما و کوبه از مهمترين بنادر ژاپن هستند. ژاپن در مرزهاي آبي با کشورهاي چين، کره جنوبي، کره شمالي و روسيه همسايه‌ است. يک دهم کل آتشفشانهای جهان در ژاپن قرار دارند و به همين دليل از زلزله خيزترين مناطق جهان به‌شمار مي‌آيد. آمار نشان مي‌دهد که سالانه حدود ۱۵۰۰ زمين لرزه در ژاپن روي مي‌دهد.
ژاپن کشوري کوهستاني‌است و کوههاي ژاپن از زيباترين جاذبه‌هاي طبيعي آن به‌شمار مي‌روند بلندترين قله کوهستاني ژاپن «فوجي» نام دارد که ارتفاع آن به ۳۷۷۶ متر مي‌رسد. اين کشور به دليل موقعيت جغرافيايي خاص خود داراي ۱۰ رودخانه بزرگ و ۱۲ درياچه است. کشور ژاپن به لحاظ منابع طبيعي، مواد معدنی و ثروت‌های زمينی و زيرزمينی از فقيرترين کشورهاي جهان به‌شمار می آيد.

 

حمل بار به ژاپن

فریت بار به ژاپن

قبل از اینکه عملیات فریت بار به ژاپن را برای شما توضیح دهیم باید بگوییم که فریت بار  چه معنی دارد و برای چه نوع سفرهایی باید از این خدمات استفاده کرد. عبارت فریت بار دائما در حال تکرار میباشد، در حالیکه بسیاری از مردم میپرسند ” فریت بار چیست ” در دنیای امروزی حمل و نقل، کلمه فریت بار به حمل و نقل کلا به صورت های مختلف گفته می شود، حمل و نقل های درون شهری، بیرون شهری و یا بین المللی اما در ایران و به صورت عامیانه فریت بار به حمل خرده بار مسافری و یا تجاری به وسیله هواپیما گفته می شود که از مبدا گمرکات مستقر در فرودگاه ها به سایر نقاط دنیا انجام میگیرد. مسافرین می توانند اضافه بار همراه خود را قبل از انجام سفر هوایی به فرودگاه انتقال داده و با هزینه اندک بار خود را به صورت هوایی به مقصد مورد نظر خود ارسال نمایند.

 

حمل بار به ژاپن

فرودگاه هاندا بزرگترین فرودگاه بین المللی توکیو و ژاپن می باشد این فرودگاه در 14 کیلومتری جنوب توکیو واقع شده است .این فرودگاه تا سال 1978 اولین فرودگاه بین المللی توکیو بود .این فرودگاه در سال 2014 چیزی در حدود 72826862 نفر مسافر را پذیرا بوده است. این فرودگاه به عنوان دومین فرودگاه شلوغ در آسیا می باشد( رتبهی اول برای پکن می باشد) وهمچنین به عنوان چهارمین فرودگاه بین المللی و شلوغ دنیا می باشد( بعد از هارتسفیلد ، پکن و هیترو لندن( برای فریت بار به ژاپن باید از طریق فرودگاه هاندا اقدام شود تا پس از رسیدن بار به این کشور آن را دریافت کرد.

 

حمل بار به ژاپن

پربازدیدترین ها
تماس با ما
دفتر فرودگاه فرودگاه امام خمینی ، کارگو ترمینال ، دفتر شماره 44
دفتر مرکزی خیابان فاطمی نرسیده به ولیعصر کوچه غزالی شماره ۱۰ واحد ۱۰