آثار هنری و تابلو

در نتیجه تعاملات روز افزون فرهنگی و هنری کشور های مختلف و همچنین موزه ها و گالری های نقاشی سالیانه مقدار قابل توجهی از آثار و ادوات هنری بصورت هوایی جابجا می شوند. نقاشی، مجسمه، تابلو خط ،تابلو فرش ،عکس و... از ایران به کشورهای دیگر ارسال می گردد. با توجه به حساسیت و ارزش مادی و معنوی این آثار نیازمند دقت، محافظت و بسته بندی تخصصی می باشد که شرکت اطلس کارگو پس از سالها تجربه موفق به سهولت قادر به انجام انها خواهد بود.

 

 

بسته بندی تخصصی این محمولات از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد که پرسنل مجرب ما در محل مورد نظر شما و در اسرع وقت با هزینه اقتصادی انجام می دهند.با توجه به سابقه سالیان متمادی درفریت انواع بار تجاری و غیر تجاری ، از فرودگاههای مختلف کشور شرکت اطلس کارگو کلیه خدمات مربوط به حمل هوایی آثار نفیس هنری شما را با اطمینان خاطر به مقصد مورد نظر شما خواهد رساند.

معمولا این آثار بعد از شرکت در نمایشگاهها به کشور عودت داده می شوند.کلیه مراحل حمل کالای شما را از درب گالری و یا موزه در ایران تا درب مقصد مورد نظر و همچنین عودت آن به کشور در صورت درخواست شما در کمترین زمان ممکن با دقت و حساسیت بالا انجام خواهد گرفت.

در صورت نیاز به حمل آثار نفیس خود و انجام مشاوره در زمینه قوانین حمل هوایی آثار خود به صورت غیر همراه و از طریق هوایی با ما تماس بگیرید


  • تهران خیابان فاطمی نرسیده به ولیعصرکوچه غزالی شماره ۱۰ واحد ۱۰
  • آدرس دفتر فرودگاه،فرودگاه امام خمینی،جنب حوزه ۲ تجاری،کارگو ترمینال شماره ۴۴