دفتر فرودگاه : 021-51005252 | دفتر مرکزی تهران : 021-88851005 شنبه تا چهارشنبه __ 8 الی 17:30
خدمات گمرکی

خدمات گمرکی

تماس با ما

مشاورین گمرکی شرکت حمل و نقل بین المللی اطلس کارگو   آماده ارائه خدمات مشاوره ترخیص کالا،پلان های بلند مدت واردات و صادرات کالا،و پلان های بازرگانی برای تمامی تجار و شرکت های بازرگانی می باشد. اساس کارگروه مشاورین گمرکی ما در ابتدا مشاوره است و بعد ارائه خدمات.

مبادرت به امر صادرات به صورت تجاری مستلزم داشتن کارت بازرگانی است که توسط اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران صادر و به تایید وزارت بازرگانی می رسد . شرکتهای تعاونی می توانند از اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران یا اتاق تعاون کارت بازرگانی دریافت کنند و یا از طریق شرکت اطلس کارگو اقدام به ارسال کالای خود نمایند.همچنین به منظور انجام صادرات، صاحب کالا یا نماینده قانونی او باید اسناد و مدارکی را که قبلا تهیه و تدارک دیده است جهت ارائه به گمرک آماده داشته باشد و این کار مستلزم انجام تشریفات گمرکی می باشد.صادر کنندگان محترم می توانند کلیه امور مربوط به تشریفات گمرکی را به کارشناسان شرکت ما سپرده و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام خدمات ، به امر صادرات مبادرت ورزند.

تشریفات گمرکی

کلیه عملیاتی است که توسط صاحب کالا یا نماینده قانونی و گمرک باید انجام گیرد تا کالا از گمرک ترخیص شود.

هزینه های گمرکی:

وجوهی است که گمرک در ازای خدما تی که به صاحبان کالا ارائه می نماید، دریافت می گردد، میزان و شرایط آن با تصویب هیات وزیران تعیین می شود و عبارتند:

۱- انبارداری

۲- تخلیه و بارگیری

۳- تعیین تعرفه

۴- خدمات ویژه

۵- هزینه مراقبت و بدرقه کالا

خدمات جانبی