دفتر فرودگاه : 021-51005252 | دفتر مرکزی تهران : 021-88851005 شنبه تا چهارشنبه __ 8 الی 17:30
 حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی

آخرین اخبار حمل و نقل

ارسال بار مسافری

شرکت های هواپیمایی به مسافر برای میزان مشخصی بار اجازه ورود به هواپیما خواهند داد. مسافر برای به همراه بردن اضافه بار خود می بایست مبالغ بالایی جریمه در فرودگاه پرداخت نماید. اما بهترین شیوه برای...

حمل دریایی و زمینی

. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد...

میتوان گفت از سال 1896 که شرکت آلمانی دایملر اولین کامیون دنیا را ساخت. گام های بزرگی برای آغاز فصلی نو در صنعت حمل و نقل زمینی رقم خورد. حمل و نقل زمینی با توجه به مقرون به صرفه بودن هزینه های تمام شده نسبت به حمل هوایی ،مدت زمان کوتاه تر نسبت به حمل دریایی و با توجه به نوع فعالیت های تجار، وارد و صادرکنندگان با کشور های اروپائی همواره حمل و نقل زمینی در بین این اقشار قابل توجه بوده است.


اگر کالاهای وارداتی و یا صادراتی شما حجیم و دارای وزن بالا هستند ، که نه ارزش حمل با هواپیما را دارد و نه مدت زمان این را دارند تا به صورت دریایی حمل شود، سرویس حمل و نقل زمینی بهترین انتخاب خواهد بود. غالب مشتریان حمل ونقل زمینی شرکت های پتروشیمی،شرکت های عمرانی، تجهیزات پزشکی، لوازم آشپزخانه صنعتی ،شرکت ها و کارگاه های تولیدی،پروژه های عمرانی شخصی و دولتی می باشند.این تجهیزات معمولا از کشورهایی مانند: ترکیه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، فرانسه، هلند، بلغارستان، اتریش، دانمارک، سوئد، چک، انگلستان بصورت زمینی وارد می شود.


شرکت حمل و نقل بین المللی اطلس کارگو با بهره مندی از شرکت های کریر متعدد اروپائی توانایی ارائه سرویس از اقصی نقاط اروپا به سمت ایران را دارد. مهم نیست که شما به دنبال چه سرویسی باشید. برای هر سرویس راه حل مشخصی وجود دارد. گروه ما با توجه به شرکای تجاری معتبر ایرانی و خارجی خود در زمینه حمل و نقل زمینی توانایی ارائه سرویس های فول تراک (FTL) گروپاژ (LTL) کالاهای ترافیکی (oversize shipments) و بسیاری از سرویس هایی که باعث میشود فروشنده از مبداء بار به شما نفروشد را ما برای شما حمل میکنیم.

جهت انجام مشاوره و دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما در شرکت اطلس کارگو تماس حاصل فرمایید.

حمل و نقل زمینی