دفتر فرودگاه : 021-51005252 | دفتر مرکزی تهران : 021-88851005 شنبه تا چهارشنبه __ 8 الی 17:30

حمل بار به هلند

هلند کشوری بسیار زیباست که در شمال غربی اروپا با جمعیت هفتده میلیون تشکیل شده است که اکثر مردمان آنجا مسیحی هستند و جمعیت تشکیل دهنده مسلمانان در هلند به یک میلیون رسیده است. پایتخت هلند شهرآمستردام است. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌جوار است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود. بر اساس گزارش های رسمی منتشر شده، هلند در میان ۱۲۵ کشور جهان مغذی ترین، سالم ترین و مقرون به صرفه ترین غذا را در اختیار دارد و سالم ترین کشور به شمار می رود. هلند به دلیل استاندارد های بالای زندگی امکان پیشرفت در کار و تجارت دانشگاه های با رتبه های بالاو سایر موارد هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران باشد.

حمل بار به هلند

ارسال بار از ایران به هلند

ارسال بار از ایران به هلند یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که به این کشور مهاجرت می‌کنند و نیاز به خدمات حمل بار به هلند را دارند از این رو شرکت اطلس کارگو با سالها تجربه در زمینه حمل و نقل بین المللی یکی از انتخاب های مناسب برای استفاده از خدمات ارسال بار از ایران به هلند و سایر کشورها در سراسر جهان فعالیت دارد.

فریت بار به هلند

همان طور که اطلاع دارید حمل و ارسال بار به هلند به صورت بار همراه مسافر امکان پذیر نمی باشد .زیرا شرکت های ایرلاین به مسافرین اجازه ارسال بار به مقدار مشخصی چیزی حدود 30 کیلوگرم را می دهند از این رو تمامی مسافرانی که نیازبه حمل بار بیشتر دارند باید از فریت بار به هلند استفاده کنند تا در کمترین زمان و هزینه پایین تر بار خود را به هلند ارسال کنند. فریت بار به هلند به سه روش حمل هوایی به هلند ، حمل دریایی و زمینی به هلند انجام می‌شود . ساختار حمل و نقل کشور هلند دلیل اصلی در برتری این کشور دارد که به دلیل وجود فرودگاه بین المللی اسخیپول در آمستردام و بندر روتردام و هم چنین ساختار شبکه ارتباطی پیشرفته، هلند را دروازه اروپا معرفی کرده است .

حمل بار به هلند

هزینه فریت بار به هلند

  • مبلغ بارنامه که برای هر ایرلاین متفاوت است
  • مبلغ مالیات ارزش افزوده
  • هزینه حمل با تراک (در صورتی که قسمتی از فرایند حمل به صورت زمینی و توسط کامیون صورت پذیرد)
  • محموله های خاص نظیر کالاهای خطرناک ؛ حیوانات زنده و جنازه  نیز هزینه های مربوط به خود را دارا می باشند.

محاسبه هزینه حمل بار به هلند

محاسبه هزینه حمل بار به هلند براساس وزن و نوع بار مشخص می‌شود که در ادامه بر اساس هر وزن را برای شما مشخص کرده ایم:
• وزن بار مینیمم(Mimimum):  این وزن برای فریت بار به هلند معمولا بین یک کیلوگرم  تا ۱۰-۱۱  کیلو گرم می باشد که هزینه ی آن بستگی به مقصد دارد.
• وزن نرمال(Nurmal) :  این وزن برای فریت بار به هلند از ۱۰-۱۱ کیلوگرم یا معمولا از ۸-۷ کیلوگرم  تا حدود ۳۰ کیلوگرم است و برای محاسبه هزینه فریت بار به هلند همانند گزینه یک انجام می پذیرد.
• وزن ۴۵ کیلوگرم : این وزن برای فریت بار به هلند زمانی که معمولا وزن بار بالای ۳۴-۳۵ کیلوگرم است ، به صورت اتوماتیک ۴۵ کیلوگرم حسای می شود . این نکته را هم در نظر داشته باشید که هزینه ی ۴۵ کیلو گرم کمتر از هزینه ی ۳۵ کیلوگرم است برای همین برای فریت بار به هلند در چنین حالتی ۴۵ کیلو گرم با صرفه تر است.
• وزن ۱۰۰ کیلوگرم :  برای فریت باری که  دارای ۱۰۰ کیلو گرم تا ۳۰۰ کیلوگرم است هزینه ثابت است.
• وزن ۳۰۰ کیلوگرم :  در حورد فریت بار به هلند۳۰۰ کیلو گرمی می توان گفت که هزینه اش پایین تر از فریت بارهای ۱۰۰ کیلوگرمی است.
• وزن ۵۰۰ کیلوگرمی :  اگر روال بالا را در نظر بگیریم متوجه می شویم با افزایش وزن بار هزینه‌ی هر کیلو بار کاهش پیدا می کند و فریت بار های ۵۰۰ کیلوگرمی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
• وزن های بالای ۱۰۰ کیلوگرم :   این نوع بارها را در اصطلاحات فریت بار به هلند بارهای تناژ می گویند . بارهای تناژ عمدتا در فریت اثاثیه منزل و یا لوازم شخصی اتفاق می افتد که شامل مبلمان و میز و … می باشد که وزنشان از ۱۰۰۰ کیلوگرم بالا می زند در باره هزینه فریت بار به هلند برای بارهای تناژ نیز با افزایش وزن بار هزینه هم کاهش پیدا می کند .

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی ‌های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال ‌ها به...

حمل بار به فیلیپین

حمل بار به فیلیپین

یکی از روشهای بسیار مناسب برای حمل بار ب فیلیپین حمل و نقل هوایی است....

حمل بار به چک

حمل بار به چک

دلیل زیبایی این کشور هرساله افراد زیادی قصد مسافرت یا مهاجرت به این...

حمل بار به کره جنوبی

حمل بار به کره جنوبی

در بسیاری از موارد برای سفر به کشورهای مختلف باید از هواپیما برای...