حمل بار به قطر

كشور قطر در خاورمیانه و در کنار آب‌های خلیج فارس واقع مي باشد. اين كشور در گذشته به عنوان مرکزی عمده برای صید مروارید شناخته می‌شد اما امروزه با منابع فراوان نفت و گاز موجود در آن شناخته شده است. قطر برای همه کسانی که از سراسر جهان برای دیدن آن سفر می کنند حاوی گنجینه ای بزرگ از زیبایی و هنر است. این کشور از جنوب با عربستان سعودی همسایه است. این کشور به شکل شبه جزیره بوده كه آب‌های خلیج فارس اطراف آن را پوشانده است و مساحت آن ۴۹۳، ۱۱ کیلومتر مربع است. شبه جزیره قطر از شمال شرق عربستان به داخل خلیج فارس گسترده شده‌است. خاک این کشور، مسطح بوده، و از یک صحرای خشک تشکیل گردیده‌ است.

حمل بار به قطر

کشور قطر در جنوب غربی قاره آسیا و در منطقه خاورمیانه ودر میانه حاشیه ساحل جنوبی خلیج فارس واقع شده و شکل آن مانند زبانی است که از خشکی بیرون آمده و در داخل آب های دریا پیشروی کرده است.  سرزمین قطر با آنکه خود شکل شبه جزیره ای دارد و حلقه اتصال بین شمال و جنوب خلیج فارس  می باشد ، قسمتی از شبه جزیره بزرگ عربستان می باشد. همچنین این سرزمین به دلیل موقعیت مناسب خود ، اتصال دهنده سواحل شرقی و غربی خلیج فارس است.   کشور قطر در جنوب غربی قاره آسیا و در منطقه خاورمیانه ودر میانه حاشیه ساحل جنوبی خلیج فارس واقع شده و شکل آن مانند زبانی است که از خشکی بیرون آمده و در داخل آب های دریا پیشروی کرده است. سرزمین قطر با آنکه خود شکل شبه جزیره ای دارد و حلقه اتصال بین شمال و جنوب خلیج فارس  می باشد ، قسمتی از شبه جزیره بزرگ عربستان می باشد. همچنین این سرزمین به دلیل موقعیت مناسب خود ، اتصال دهنده سواحل شرقی و غربی خلیج فارس است.
کشور قطر به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی یکی از توریستی ترین کشورهای جهان است و هر ساله تعداد زیادی توریست را به خود جذب می‌کند. همانطور که می‌دانید برای مسافرت و یا اقامت به هر شهر یا کشوری نیاز به خدمات حمل و نقل دارید تا هر باری که می‌خواهید را به سراسر دنیا ارسال کنید از همین رو شرکت جهانی اطلس کارگو در تمام خدمات حمل و نقل بین المملی آمادگی ارائه خدمات به مسافران برای حمل بار به قطر می‌باشد.

حمل بار به قطر

حمل بار دریایی به قطر 

حمل بار دریایی به قطر با مجهز ترین کشتی های حمل بار دریایی با کانتینرهای متنوع و یخچالی انجام می‌شود که یکی ار بهترین و کم هزینه ترین راه های حمل بار به قطر است. با توجه به نزدیکی کشور قطر در حوزه خایج فارس با کشور ایران بازار قطر بازار بسیار مناسبی جهت صادرات و ارائه انواع محصولات تولیدی کشور ایران است. در این بحث حمل بار دریایی به قطر نیز از جمله موارد مهم در رسیدن به این بازار مناسب می باشد.
جمعیت سه میلیونی قطر و همچنین قدرت نقدینگی بسیار خوب، قطر را به یکی بازار های صادرات محصولات تولیدی ایران تبدیل کرده است. ایران به علت نزدیکی به قطر از قدرت رقابت مناسبی در بازار این کشور برخوردار است و به همین علت حمل بار دریایی به قطر از اهمیت بالایی برای صادر کنندگان محصولات مختلف ایران برخوردار است.

فرودگاه بین المللی قطر

فرودگاه بین المللی حمد که قبلا به عنوان فرودگاه بین المللی جدید دوحه شناخته شده است، فرودگاه اصلی شهر دوحه، پایتخت قطر است. این پایگاه عملیاتی برای حامل ملی، Qatar Airways است.این فرودگاه نسبتا جدید است دارای یک ترمینال و دو باند موازی است. انتظار می رود که کار در مرحله نهایی توسعه فرودگاه، ظرفیت حمد را از 30 میلیون مسافر در سال به 50 میلیون افزایش دهد.در ژانویه 2017، فرودگاه حمد اولین فرودگاه بین المللی خاورمیانه بود که جایزه 5 ستاره Skytrax را به خود اختصاص داد و آن را در لیستی از 10 فرودگاه برتر جهان در آن سال به ثبت رساند.

حمل بار به قطر

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
  • تهران ، خیابان فاطمی،نرسیده به ولیعصر کوچه غزالی،پلاک 10 واحد 5
  • آدرس دفتر فرودگاه : فرودگاه امام خمینی ، ترمینال کارگو