حمل بار به امارات

امارات کشور عربی است که در جنوب غربی آسیا و در شرق شبیه جزیره عربستان واقع شده است. امارات جزئی از خاورمیانه و در بخش جنوبی خلیج فارس قرار دارد. این کشور هر ساله تعداد زیادی توریست را به خود جذب می‌کند و حتی برخی برای اقامت و زندگی دائمی به این کشور سفر می‌کنند برای رفتن به امارات اگر بخواهید مقدار زیادی بار با خود حمل کنید نیاز به خدمات حمل بار به امارات هستید که حتما باید با شرکت های حمل و نقل بین المللی مشورت کنید تا در کمترین زمان و هزینه بار خود را به امارات ارسال کنید.

فریت بار به امارات

فریت بار برگرفته از کلمه لاتین Freight به مترادف Cargo به معنی بار می‌باشد که در صنعت حمل و نقل بیشتر به منظور حمل و ارسال بار  به صورت هوایی ، دریایی و زمینی گفته می‌شود.  در دنیای امروزی حمل و نقل ، کلمه فریت بار به امارات به حمل و نقل کلا به صورت های مختلف گفته می‌شود ، حمل و نقل های درون شهری ، بیرون شهری و یا بین المللی اما در ایران و به صورت عامیانه فریت بار به حمل خرده بار مسافری و یا تجاری به وسیله هواپیما گفته می‌شود که از مبدا گمرکات مستقر در فرودگاه ها به سایر نقاط دنیا انجام می‌گیرد. مسافرین می توانند اضافه بار همراه خود را قبل از انجام سفر هوایی به فرودگاه انتقال داده و با هزینه اندک بار خود را به صورت هوایی به مقصد مورد نظر خود ارسال نمایند.

حمل بار به امارات

مدارک لازم برای فریت بار به امارات

کپی پاسپورت گیرنده و فرستنده بار
کپی کارت ملی گیرنده و فرستنده
آدرس کامل گیرنده و فرستنده به همراه کد پستی گیرنده و شماره تماس
لیست بسته بندی لوازم به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر
به این نکته توجه کنید که در اکثر مواقع حضور مسافران برای بازرسی کالا و انجام مراحل گمرکی الزامی است و فریت بار به امارات  با توجه به مقصد و مدت زمان ارسال هوایی کالا بطور متوسط 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران انجام می‌شود.

مراحل فریت بار به امارات

کارشناسی حضوری یا غیر حضوری در مورد بسته بندی بار
بسته بندی به صورت استاندارد و با رعایت قوانین شرکت های هواپیمایی
بارگیری و حمل بار به پایانه فریت بار فرودگاه امام خمینی با وسیله باربری مناسب
امور گمرکی و تشریفات فرودگاه در کوتاه ترین زمان ممکن جهت فریت بار هوایی
سمپاشی جعبه ها و وسایل چوبی و تسمه کشی در صورت نیاز
صادرکردن بارنامه رسمی با تضمین منصفانه ترین هزینه فریت بار هوایی
امکان پیگیری بار پس از فریت بار مسافری یا ارسال بار هوایی تجاری

حمل بار به امارات

هزینه فریت بار به امارات 

مراحل فریت بار به امارات از منزل شما شروع می‌شود و در اولین قدم بسته بندی بار می‌باشد و بعد از آن انتقال بار به فرودگاه و پس از آن انجام تشریفات گمرکی ، هرکسی که قصد فریت بار به امارات را داشته باشد می‌بایست قبل از صدور بارنامه این مراحل را طی نماید. در صورتی که تمایل به کم نمودن هزینه فریت بار به امارات را دارید می‌توانید این سه مرحله را شخصا انجام دهید ، یعنی پس از بسته بندی بار خود به طور صحیح ، شخصا بار خود را به فرودگاه انتقال داده و در قسمت فریت فرودگاه در دایره فریت اقدام به درخواست حمل بار خود را گمرک فرودگاه امام خمینی ارائه نمایید و پس از دریافت پته مسافری به یکی از دفاتر مراجعه نموده و بارنامه خودر ا توسط یکی از شرکت های حمل صادر نمایید.
 در این صورت شما در هزینه های یاد شده صرفه جویی به عمل آورده و می توانید بار خود را با کمترین قیمت و با اقتصادی ترین شرایط به امارات ارسال نمایید ، توجه داشته باشید با وجود حضور شما در فرودگاه کماکان شما مجبور به پرداخت مبالغی جهت خدمات فرودگاهی ارائه شده در قسمت فریت فرودگاه می‌باشید همچنین پس از ارسال بار به امارات شما در هنگام تحویل بار و مدارک در فرودگاه مقصد و یا ترخیص بارتان در گمرک فرودگاه می بایست مبالغی را جهت تحویل و ترخیص بار خود پرداخت نمایید. 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
  • تهران ، خیابان فاطمی،نرسیده به ولیعصر کوچه غزالی،پلاک 10 واحد 5
  • آدرس دفتر فرودگاه : فرودگاه امام خمینی ، ترمینال کارگو