info@atlascargo.ir
021_88851005
7 — 18 : شنبه — پنج شنبه

ارسال بار به استرالیا و نیوزیلند

استرالیا یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه ی گردشگری و مهاجر پذیر می باشد و همچنین یک کشور توسعه یافته است که در سال 1901 از بریتانیا استقلال یافته است استرالیا با داشتن مساحتی در حدود 7686850 ششمین کشور پهناور جهان است با افزایش مهاجرت به استرالیا و هم چنین بالا رفتن در خواست اقامت در این کشور همه ساله مهاجران زیادی از جای جای دنیا به این کشور سفر می کنند در این بین یکی از مهم ترین دغدغه های مسافران و مهاجران چگونگی ارسال بار به استرالیا می باشد

 ارسال بار به استرالیا و نیوزیلند از طریق هوایی امن ترین و سریعترین راه برای ارسال مرسوله های شما می باشد

خدمات شرکت اطلس کارگو  برای فریت بار به استرالیا و نیوزیلند

1.     بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد

2.     بارگیری جهت حمل بار هوایی

3.     انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مساف

:  در این مورد برخی از مسافران خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهدهی شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

4.     : پالت بندی محموله در صورت نیاز

5.      بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و خمل بار هوایی اطلس کارگو  این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

6.     در نهایت اخذ بارنامه برای فریت بار به استرالیا : شرکت اطلس کارگو در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر ، امارات ، ترکیش ایرلاین ،قطرایرویز ،  لوفتهانزا و ... را برای فریت  به استرالیا بر عهده دارد .

 توضیحاتی در رابطه با شرایط فریت بار به استرالیا و شهرهای مختلف آن

از بزرگترین شهرهای استرالیا که مسافرین محترم از ایران قصد عزیمت به آنجا را دارند می تواند سیدنی –ملبورن-آدلاید-بریزبین-پرت و...را نام برد
در رابطه با فریت بار به هر یک از این شهرها با قیمتهای مختلفی انجام می شود که بایستی حتما با مشاورین ما در شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه تماس حاصل نمایید. در واقع هرینه های ارسال بار به شهرهای استرلیا به دلیل فاصله ی زیاد از هم یکی نمی باشد. به جزء هزینه ی فریت بار به ملبورن و سیدنی که تقریبا یکی است .

فریت بار به استرالیا  | حساسیت گمرکهای استرالیا به محموله ی آلوده

یکی از مهمترین نکاتی که گمرکات استرالیا در آن بسیار حساسیت نشان می دهند این است که محموله هایی که وارد این کشور می شوند باید عاری از هرگونه آلودگی اعم از حشرات موزی ، میکروب و...باشد.اگر محموله ای با بسته بندی چرمی باشد حتما بایستی سم زدایی شود . البته گمرکات استرالیا برای این کار مکانی به عنوان مکان قرنطینه دارند که هرگونه کالایی را که تشخیص دهند احتمال دارد آلودگی همراه داشته باشد را در آنجا قرنطینه می کنند.
گمرکات استرالیا عمدتا از بسته بندی هایی که با کارتنهای مخصوص فریت بار (نه کارتنهایی مثل کارتن موز و سایر کارتن های متفرقه ) ایرادی نمی گیرند . و معمولا بارهایی که مربوط به لوازم منزل و شخصی شامل ظروف شکستنی ، کتاب ، البسه ، ظروف و لوازم آشپز خانه ، کیف و کفش ، لوازم دکوری و... که دست دوم باشند معاف از مالیات و هزینه ی گمرکی می باشند  و فقط هزینه ی جزئی هندلینگ فروتگاهی اخذ می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بسته بندی تخصص به صفحه خدمات جانبی مراجعه نمایید..
شرکت اطلس کارگو آماده ی خدمت رسانی به مسافران عزیز برای ارسال بار به استرالیا می باشد این شرکت با ارائه خدمات مشاوره در رابطه با فریت بار به استرالیا به  صورت رایگان و همچنین انجام امور اداری مربوط به فریت بار به استرالیا می تواند با بهترین کیفیت خدمات خود را ارائه نماید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به استرالیا می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

12 مرحله ارسال بار به استرالیا را بشناسید:

با توجه به پرسش های مکرر مشتریان در خصوص ارسال بار به استرالیا تصمیم گرفتیم تا برای اطمینان خاطر شما و آگاهی در خصوص ارسال بار به استرالیا مراحل 12 گانه ارسال بار به استرالیا را برای شما بازگو کنیم.

1. مشاوره تلفنی، بازدید کارشناس رایگان برای فریت بار به استرالیا

فریت بار یعنی همان ارسال بار. اولین مرحله در فریت بار به استرالیا چه به صورت هوایی و چه دریایی مشاوره تلفنی در خصوص انتخاب نوع حمل و همچنین هزینه هاست. در مرحله بعد در صورت نیاز کارشناسان ما برای بررسی و بسته بندی بار برای فریت بار به استرالیا اقدام میکنند.

2. تخمین نوع بسته بندی برای فریت بار استرالیا با هواپیما یا کشتی

اگر لازم باشد بار به صورت هوایی ارسال شود بایستی بسته بندی به صورت پالت چوبی و یا فلزی برای فریت بار استرالیا صورت بپذیرد. در زیر یک نمونه تصویر از بسته بندی برای فریت بار استرالیا توسط تیم ما را مشاهده میکنید.

اگر لازم باشد بار و لوازم شما با کانتینر ارسال شود، پس از کارشناسی یکی از کانتینرهای 20 یا 40 فوتی برای فریت بار استرالیا با کشتی به شما پیشنهاد میشود.

  • طول یک کانتینر 20 فوتی 6 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است
  • طو یک کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.

برای فریت دریای به استرالیا کانتینرهای 20 فوت HEAVY DUTY تا 26 تن و کانتینرهای 40 فوت HIGH CUBE تا ارتفاع 2/60 تن قابل بارگیری اند.

3. بسته بندی برای فریت بار به استرالیا

هرگونه سهل انگاری در انجام بسته بندی کالا، لوازم برای فریت بار به استرالیا و رعایت نکردن استانداردهای لازم، سبب آسیب دیدگی بار و ایجاد خسارت میشود.  در نهایت علاوه بر خسارت های وارده در فریت بار به استرالیا ، هزینه کرایه حمل پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه خواهد شد.

نکته: بسته بندی برای ارسال هوایی بایستی بر روی پالت های چوبی استاندارد و مقاوم صورت بگیرد. تمامی مراحل فوق توسط تیم ما به صورت دقیق اجرا خواهد شد.

4. تهیه لیست بسته بندی قبل از فرستادن بار به استرالیا

تمامی اقلام بار، لوازم و کالا پیش از فرستادن بار به استرالیا بایستی شماره گذاری و به صورت لیست تهیه شود. لیست تهیه شده برای فرستادن بار به استرالیا باید به زبان کشور مقصد ترجمه شده باشد.

نکته: نسخه لاتین ترجمه برای فرستادن بار به استرالیا برای ارائه به گمرک مقصد ضروری میباشد.

5. انجام امور سمپاشی و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو استرالیا

کارگو به معنی بار است و کارگو استرالیا یعنی فرستان بار به استرالیا. با در نظر گرفتن به قوانین وضع شده در خصوص کارگو استرالیا تمامی کالاها به خصوص بسته بندی های ساخته شده ازانوع چوب های خام، پالت ها و سایر کالاهای چوبی حتما باید در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های به خصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی گردد و گواهی سمپاشی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای  کارگو استرالیا صادر گردد.

6. بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای حمل بار از ایران به استرالیا

ششمین مرحله از حمل بار از ایران به استرالیا مربوط به بارگیری و حمل بار است.

در صورت حمل هوایی به استرالیا، بار شما با وانت، خاور یا هر وسیله مورد نیاز دیگری به فرودگاه امام خمینی برای حمل بار از ایران به استرالیا صورت میگیرد.

در صورت حمل دریای به استرالیا، کانتینر برای حمل بار به استرالیا با کشتی ابتدا به گمرک غرب تهران و سپس به یکی از بندرهای جنوب کشور منتقل میشود.

7.  تشریفات گمرکی ایران، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر

در صورت حمل بار به استرالیا با کشتی پس از انتقال آن به گمرک غرب تهران، محموله توسط سگ مواد یاب چک شده و کانتینر برای حمل بار به استرالیا با کشتی پلمپ میشود.

8. تحویل بار به هواپیمایی یا کشتیرانی

در حمل بار به استرالیا با هواپیما پس از صدور بارنامه هوایی، بار برای حمل به استرالیا به هواپیمایی نحویل داده میشود.

حمل بار به استرالیا با کشتی بعد از اینکه کانتینر به گمرک یکی از بندرها وارد شد، به سازمان کشتیرانی برای بارگیری توسط کشتی تحویل داده میشود.

9. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی

بیمه نامه برای حمل بار به استرالیا با کشتی و یا هواپیما  با توجه به ارزش بار تعیین میگردد. یعنی از شما پرسیده می شود که ارزش ریالی بار چقدر است. سپس با توجه به مقدار قیمتی که شما اعلام می کنید، به ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته شده و با توجه به لیست بسته بندی، بیمه نامه صادر و ترجمه دقیق میشود.

10. پیگیری آنلاین پس از حمل بار به استرالیا با کشتی و یا هواپیما

در آخرین مرحله پس از ارسال بار به استرالیا ، می توانید از طریق ما به صورت آنلاین پیگیری لوازم و یا کالای تجاری خود را انجام دهید. پس از ارسال بار به استرالیا، لینک پیگیری بار و شماره بارنامه برای شما ارسال میشود.

  • تهران ، خیابان فاطمی،نرسیده به ولیعصر کوچه غزالی،پلاک 10 واحد 5
  • آدرس دفتر فرودگاه : فرودگاه امام خمینی ، ترمینال کارگو