ارسال بار به اروپا

مراحل اصلی و نحوه ارسال بار به اروپا

 مشاوره تلفنی، بازدید کارشناسی و برآورد هزینه ارسال بار به اروپا

نخستین مرحله ارسال بار به اروپا فریت بار یعنی همان ارسال کالا به صورت هوایی، دریایی و یا زمینی. اولین مرحله در ارسال بار به اروپا  چه به شکل هوایی و چه زمینی مشاوره تلفنی در باره انتخاب نوع حمل و همچنین هزینه ارسال بار به اروپا و کشورهای آن میباشد. در مرحله دوم در صورت نیاز کارشناسان با تجربه ما برای بررسی و بسته بندی بار جهت ارسال بار به اروپا اقدام لازم را میکنند.

تخمین نوع بسته بندی هوایی و یا نوع کانتینر برای فرستادن بار به اروپا

بسته بندی فرستادن بار به اروپا : در شرایط حمل بار هوایی به اروپا  (فریت هوایی به اروپا ) ، بار هرچه که باشد باید بسته بندی دقیق شده و به صورت پالت چوبی و یا فلزی برای فرستادن بار به اروپا مهیا گردد. تصویر زیر 1 نمونه از بسته بندی استاندارد برای فرستادن بار به اروپا است.

بسته بندی برای ارسال کالا به اروپا

رعایت ننمودن استاندارد بسته بندی، سهل انگاری و همچنین بی دقتی در پوشاندن کامل لوازم و کالاها سبب آسیب دیدگی بار و ایجاد خسارتهایی در ارسال کالا به اروپا میشود. در نهایت علاوه بر خسارت های وارده در ارسال کالا به اروپا ، هزینه حمل کالا به اروپا ( هزینه حمل بار به اروپا ) پرداخت شده از جانب مشتری نیز به ضرر و زیان های او اضافه میشود.
در اینجا لازم به ذکر است که تمام مراحل بسته بندی کالاهای تجاری و لوازم توسط ما و به دقت و با نظارت شما صورت خواهد گرفت

 بسته بندی کالا برای ارسال هوایی و ارسال کالا به اروپا باید بر روی پالت چوبی استاندارد و به اندازه کافی مقاوم صورت بگیرد..

تهیه لیست بسته بندی قبل از فریت بار به اروپا

همه اقلام کالا، لوازم و بارها پیش از فریت بار به اروپا حتما باید شماره گذاری شده و به صورت لیست دقیقی تهیه شود. لیست تهیه شده برای فریت بار به اروپا باید به انگلیسی ترجمه شده باشد و به صورت قابل ارائه تنظیم شده باشد. هزینه فریت بار به اروپا

 نسخه ترجمه به انگلیسی برای فریت بار به اروپا چه به صورت زمینی و چه هوایی برای ارائه به گمرک مقصد ضروری است

سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو اروپا

کارگو ترجمه کلمه بار است و کارگو اروپا یعنی فرستان بار به اروپا . کارگو اروپا تمامی کالاها علی الخصوص بسته بندی های ساخته شده ازانوع چوب های خام، پالت های بار و سایر کالاهای چوبی بر اساس قوانین وضع شده حتما باید در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص هایی به خصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی گردیده و پس از این مرحله و گواهی سمپاشی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های معتبر دفع آفات نباتی برای کارگو اروپا آماده خواهد شد.

بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای حمل بار به اروپا

در صورت فریت بار به اروپا  به شکل هوایی ، بار شما با یک وانت، خاور یا هر وسیله نقلیه مورد تشخیص دیگری به فرودگاه امام(ره) برای ارسال بار به اروپا منتقل خواهد شد.

در صورت حمل بار به اروپا به صورت زمینی ، کانتینر برای حمل بار زمینی به اروپا ابتدا به گمرک غرب تهران و سپس به مرزهای غربی مانند بازرگان انتقال میباید.

تشریفات گمرکی ایران، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر

در صورت ارسال هوایی بارها در فرودگاه ایران توسط اسکن X-Ray بررسی میشوند.

همچنین قبل از حمل بار به اروپا به صورت زمینی پس از انتقال آن به گمرک غرب تهران، محموله شما توسط سگ مواد یاب چک شده و کانتینر برای حمل بار به اروپا پلمپ خواهد شد.

تحویل بار به هواپیمایی یا تریلی برای ارسال بار به اروپا

در ارسال بار به اروپا با هواپیما پس از صادر کردن بارنامه هوایی، کالا برای حمل بار هوایی به اروپا تحویل داده خواهد شد.

در حمل بار زمینی به اروپا پس از آنکه کانتینر کالا و لوازم شما در گمرک بررسی گردید، برای حمل بار به اروپا با تریلی آماده میگردد.

صدور بیمه نامه معتبر و بین المللی حمل کالا به اروپا

بیمه نامه معتبر بین المللی برای حمل بار به اروپا به صورت زمینی و یا هوایی با توجه به ارزش کالای ارسالی تعیین خواهد شد. یعنی از شما پرسیده می شود که ارزش ریالی بار شما چه میزان میباشد. پس از آن با توجه به مقدار قیمتی که مشتری به شما اعلام می دارد ، در ازای هر 1 میلیون تومان، 1000 تومان هزینه بیمه محسوب خواهد شد و با توجه به لیست بسته بندی ارائه شده، بیمه نامه صادر و ترجمه دقیقی صورت خواهد گرفت.

پیگیری آنلاین مرسوله ها( زمینی و هوایی)

در مرحله پایانی پس از حمل کالا به اروپا ، می توانید از طریق وب سایت ما به صورت آنلاین پیگیری لحظه ای لوازم و یا کالای تجاری خود را در هر زمان دلخواهی انجام دهید. 

  • تهران ، خیابان فاطمی،نرسیده به ولیعصر کوچه غزالی،پلاک 10 واحد 5
  • آدرس دفتر فرودگاه : فرودگاه امام خمینی ، ترمینال کارگو