دفتر فرودگاه : 021-51005252 | دفتر مرکزی تهران : 021-88851005 شنبه تا چهارشنبه __ 8 الی 17:30

حمل بار به سوئیس

سوئیس یکی از کشورهای توسعه یافته اروپا حساب می‌شود و پایتخت آن شهر برن است. کشور سوئیس دارای بسیاری از سازمان‌های مهم بین المللی مانند صلیب سرخ، سازمان تجارت جهانی و سازمان ملل است. کشور سوئیس به دلیل استانداردهای بالای زندگی و امکان پیشرفت شغلی و تحصیلی یکی از بزرگترین کشورها برای مهاجرت است و سالیانه مهاجرین زیادی به این کشور می‌روند که اکثر آنها از کشور ایران هستند. موارد زیادی پیش آمده که مهاجرین ایرانی قصد حمل بار به سوئیس را دارند زیرا وزن محموله‌ی ارسالی به سوئیس از ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می‌باشد این گونه بارها که توسط مسافرین ارسال می‌شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری به سوئیس محسوب نمی‌شوند. عمده اقلام وارداتی ایران به سوئیس محصولات کشاورزی بوده است تعداد محصولات وارداتی به بیش از ۵۴۸ نوع قلم کالا می رسد لذا تاجران ایرانیی زیادی قصد به حمل بار به سوئیس از  ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن دارند.

فریت بار به سوئیس

فریت بار به سوئیس یکی از بهترین روش های حمل بار به سوئیس است و کلمه فریت بار به اصطلاح برگرفته از کلمه لاتین Freight  به مترادف Cargo به معنی بار می باشد که در صنعت حمل و نقل بیشتر به منظور حمل و ارسال بار چه به صورت هوایی ، دریایی و زمینی مربوط می‌شود. امروزه در دنیای حمل و نقل کلمه فریت بار برای ارسال انواع کالاها به سراسر دنیا استفاده می‌شود مانند حمل و نقل های درون شهری ، بیرون شهری و یا بین المللی اما در ایران و به صورت عامیانه فریت بار به حمل خرده بار مسافری و یا تجاری به وسیله هواپیما گفته می‌شود. مسافرین می توانند اضافه بار همراه خود را قبل از انجام سفر هوایی به فرودگاه انتقال داده و با هزینه اندک بار خود را به صورت هوایی به مقصد مورد نظر خود ارسال نمایند.

حمل بار به سوئیس

نکاتی برای فریت بار به سوئیس

مسافران باید در نظر داشته باشند که برای حمل بار به سوئد باید حداقل یک هفته قبل با یکی با شرکت‌ اطلس کارگو برای بازدید و بسته‌بندی لوازم تماس حاصل کرده تا بار به موقع در کشور مقصد برسد فاکتورهای زیادی برای انتخاب روش فریت بار به سوئیس باید مد نظر قرار داده شود. بارهایی بیشتر توسط فریت بار به سوئد ارسال می‌شود که یکی از شرایط زیر را دارا هستند:
• سرعت ارسال بار برای مسافر مهم باشد.
• بار خرده ریز باشد و فضای زیادی را اشغال نکند.
• مسیر هوایی از مسیرهای دیگر برای کشور مقصد امن‌تر و قابل دسترس‌تر باشد.

 

حمل بار به سوئیس

هزینه حمل بار به سوئیس

هزینه حمل بار به سوئیس بستگی به انواع روش های ارسال بار می‌باشد و هرکدام قوانین و هزینه های مشخصی برای حمل بار به سوئیس در نظر می‌گیرند. هزینه فریت بار یکی از ارزان ترین راه برای حمل بار به سوئیس است. در صورتی که راه های دیگر مانند ارسال ریلی ، زمینی ، دریایی جهت حمل خرده بار در کشور ما به صرفه اقتصاری نمی‌باشد از طرف دیگر ارسال بار از طریق پست یا شرکت های کوریر برای خرده بار که معمولا وزن بالاتری نسبت به مدارک و پاکت های پست دارند بسیار پرهزینه می‌باشند. حمل بار از طرق جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز نیز به صرفه نبوده و یکی از گران ترین راه های ارسال بار به صورت هوایی می‌باشد. لذا همانطورکه گفته شد فریت بار به سوئیس جهت خرده بار مسافری و مهاجری در حمل هوایی بسیار به صرفه می‌باشد اما در همین راستا جهت حمل بار به سوئیس افراد می‌توانند با داشتن آگاهی در مورد نحوه انجام کار از نظر اقتصادی به نفع خود کار کرده و هزینه فریت بار را کاهش دهند.

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی‌ های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال‌ ها

استفاده از تکنولوژی ‌های ردیابی در بهبود پیگیری ارسال ‌ها به...

حمل بار به فیلیپین

حمل بار به فیلیپین

یکی از روشهای بسیار مناسب برای حمل بار ب فیلیپین حمل و نقل هوایی است....

حمل بار به چک

حمل بار به چک

دلیل زیبایی این کشور هرساله افراد زیادی قصد مسافرت یا مهاجرت به این...

حمل بار به کره جنوبی

حمل بار به کره جنوبی

در بسیاری از موارد برای سفر به کشورهای مختلف باید از هواپیما برای...