info@atlascargo.ir
021_88851005
7 — 18 : شنبه — پنج شنبه
رتبه بندی این مطلب:
5.0
98 بازديد

حمل بار به کویت

حمل بار به کویت یکی از اقدامات مهم برای افرادی است که به دلیل مهاجرت کاری یا تحصیلی به این کشور سفر می‌کنند. برای رفتن به کویت به مدت طولانی یا مهاجرت باید لوازم ضروری را با خود ببرند. اگر قصد مهاجرت یا سفر به خارج از کشور را دارید، حتما مشکلاتی از قبیل فریت بار ، فریت بار مسافری ، هزینه فریت بار ، هزینه فریت بار به خارج از کشور و ارسال بار مسافر به خارج از کشور می تواند یکی از دغدغه های شما باشد، این که چقدر بار ببریم؟ چه چیزی را می توانیم ببریم؟ بارمان را از کجا ارسال کنیم؟ هزینه ارسال چقدر میشود ؟ با چه ایرلاینی بفرستم؟ و ….. تمام این سوالات می‌تواند برای شما سخت باشد.

انواع فریت بار به کویت

حمل بار به کویت

فریت بار مسافری به کویت

 از آنجایی که در مورد حمل بار همراه مسافر محدودیت هایی از سوی هواپیمایی وجود دارد و بردن اضافه بار می تواند منجر به جریمه های سنگین از سوی هواپیمایی شود بسیاری دست به حراج وسایل با ارزش خود می کنند شما میتوانید تمامی وسایل خود را بدون محدودیت خاصی به کشور مقصد حمل کنید که می تواند شامل (کلیه البسه و لوازم شخصی و ورزشی، مبلمان ومیزوصندلی، بوفه و کنسول، سرویس خواب و تلویزیون، ظروف و وسایل آشپزخانه، تابلو و فرش ،اسباب بازی و مواد غذایی) باشد.

فریت بار تجاری به کویت

 بخش زیادی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به کویت صادر می شود، شامل مواد غذایی و فرش دست بافت، لوازم منزل و صنایع دستی می باشد. معمولا برای واردات و صادرات انواع محصولات و کالاها از فریت بار استفاده می‌شود و نیاز به دسته بندی مخصوصی دارد که شرکت اطلس کارگو قبل از فریت بار برای شما کارشناس می‌فرستد تا به شما برای بسته بندی مناسب محصولات مشاوره دهد.

فریت بار لوازم منزل به کویت

شرکت اطلس کارگو، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت فریت بار به کویت می باشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. درصورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به کویت مقرون به صرفه باشد، بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده می کنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل می گردد و با بهترین نرخ حمل بار به کویت فرستاده می شود. 

حمل بار به کویت

مدارک لازم برای فریت بار به کویت

فرض کنید که قصد فریت بار به کویت را دارید، برای حصول به این مقصود شما می بایست از لحاظ قانونی یا تاجر باشید و یا مسافر که در هر دو مورد و در حجم کم و خرده بار، فریت بار به کویت (ارسال بار به کویت) با هواپیما برای شما بصرفه می باشد. برای این انتقال بصورت مسافری نیاز به بلیط و پاسپورت الزامی است. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت شما حاضر نیست و شما بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال می نمایید، مجموعه فریت بار دات کام تمامی امور را دست گرفته و نیازی به ارئه آن مدارک نخواهید داشت.
ولی در صورتی که بار ارسالی شما تجاری باشد، بر فرض مثال درخواست شما فریت بار به کویت، ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی است؛ ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی می باشد. 

 

هزینه فریت بار به کویت

قبل از فریت بار به کویت باید بدانیم اغلب ایرلاین ها تا سقف 25 الی 30 کیلوگرم اجازه حمل بار همراه مسافر را به شما میدهند و اگر بار شما مازاد بر این مقدار باشد باید به ازای هر کیلو مبلغی بین 10 الی 15 دلار بسته به ایرلاین و مقصد شما و یا مبلغی در حدود 100 دلار به ازای هر بسته باید بابت ارسال بار به خارج از کشور پرداخت کنید.پس بهتر است قبل از پرداخت هزینه فریت بار به خارج از کشور برای حمل بار خود اولویت بندی کنید. این بدین منظور است که کالای های شخصی و ضروری خود را به صورت همراه با خود در چمدانمان حمل کنیم و بارهای اضافی را به صورت فریت بار مسافری ارسال کنیم.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
  • تهران ، خیابان فاطمی،نرسیده به ولیعصر کوچه غزالی،پلاک 10 واحد 5
  • آدرس دفتر فرودگاه : فرودگاه امام خمینی ، ترمینال کارگو